English version

Rejestracja internetowa

05-806 Komorów, ul. Brzozowa 77

Rejestracja telefoniczna

 

(+4822) 758-00-02

(+48) 515-567-377

Mój kanał

Porada laryngologiczna

Koszt konsultacji laryngologicznej w gabinecie wynosi 200 zł.

Koszt konsultacji laryngologicznej w ramach e-wizyty (telewizyty) wynosi 150 zł.

 

Obejmuje on rejestrację, wywiad laryngologiczny, badanie przez lekarza laryngologa, ustalenie diagnozy i zaproponowanie leczenia.

Pacjent nie jest dodatkowo obciążany kosztami podstawowych zabiegów laryngologicznych, takich jak np. usunięcie woskowiny, czy zmiana opatrunku.

W koszcie wizyty uwzględnione jest wystawienie recept, zwolnień lekarskich oraz innych koniecznych druków i zaświadczeń.

Ocena laryngologiczna badania TK zatok przynosowych

Koszt oceny laryngologicznej badania tomografii komputerowej zatok przynosowych wynosi 150 zł.

Płytę można dostarczyć do Kliniki osobiście lub drogą elektroniczną, przez przesłanie jej po skompresowaniu przez jeden z serwisów do przesyłania danych, np. Wetransfer.

Instrukcja do takiego sposobu przesłania TUTAJ.

Raport z oceny laryngologicznej zostanie przesłany do Pacjenta przez zwrotny email po zaksięgowaniu opłaty za konto - 78 1020 1055 0000 9202 0377 3025

Warto do płyty dołączyć dodatkowe informacje, które pozwolą mi powiązać obraz TK z Państwa dolegliwościami, przebytym leczeniem zachowawczym, czy zabiegowym.

Porada laryngologiczna + badanie endoskopowe

Koszt konsultacji laryngologicznej razem z badaniem endoskopowym wynosi 300 zł.

Przedmiotem badania endoskopowego może być ucho, przegroda nosa i zatoki przynosowe oraz migdałki (szczególnie migdałek gardłowy przy podejrzeniu jego przerostu). W tym ostatnim przypadku jest to złoty standard i najbardziej wiarygodna ocena stopnia przerostu i ew. wskazań do leczenia operacyjnego.

Porada laryngologiczna + badanie snu

Koszt konsultacji laryngologicznej razem z badaniem snu/polisomnograficznym wynosi 450 PLN.

 

Przeprowadzana jest kompleksowa konsultacja otorynolaryngologiczna, a następnie Pacjent podłączony zostaje do systemu monitorowania snu, który zabiera do domu i kładzie się spać. W ciągu nocy rejestrowane parametry przesyłane są na serwer rejestrujący, a po uzyskaniu kompletnego zapisu, lekarz medycyny snu opisuje badanie i generuje raport dla Pacjenta i lekarza kierującego. Pozwala on zaplanować dalsze postępowanie z Chorym.

Ceny zabiegów

Koszty oraz terminy wszystkich wykonywanych w gabinecie zabiegów są zawsze indywidualnie ustalane z Pacjentem.

Rafał Chmielewski - ZnanyLekarz.pl